Systemy zabezpieczania kontenerów (Securing Systems for Container)

German Lashing GmbH

German Lashing Robert Böck GmbH jest firmą z ponad 30-letnimi tradycjami, posiadającą swoje siedziby w rodzimych Niemczech, ale również i w Chinach. W branży związanej z opracowywaniem rozwiązań w zakresie optymalnego rozmieszczenia ładunków i ich odpowiedniego mocowania, marka ta jest rozpoznawana przez wszystkich mających do czynienia z transportem morskim na dużą skalę.

German Lashing posiada liczną siatkę dystrybucyjną na całym świecie, w skład której wchodzi firma TRENT. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w tym rejonie Morza Bałtyckiego, a technologie, jakie proponujemy swoim klientom, z powodzeniem służą armatorom na całym świecie.

W przemyśle morskim, który wykorzystuje transport kontenerów i pojazdów, kwestią kluczową jest operacja załadunku i rozładunku. Od czasu, jaki potrzeba na wykonanie wspomnianych operacji, zależą koszty obsługi całego przedsięwzięcia. Odpowiednia technologia rozmieszczenia ładunku i jego zabezpieczenia skutkuje zwiększeniem efektywności załadunku i rozładunku, a także poziomu bezpieczeństwa pracowników i towaru.

Jako przedstawiciel German Lashing, firma TRENT jest w stanie dostarczyć Ci indywidualne rozwiązanie praktycznie dla każdego rodzaju jednostki, a także gotowe systemy rozmieszczeń i mocowań:

  • osprzęt do zabezpieczania kontenerów – blokady twistlock i midlock, haki, mocowania i podstawy,
  • osprzęt do zabezpieczania pojazdów,
  • instrukcje zabezpieczania ładunku.

Systemy zabezpieczania i mocowania kontenerów i pojazdów firmy German Lashing GmbH znajdują zastosowanie w transporcie morskim.

Na wszelkie pytania związane z koncepcjami rozmieszczania ładunków, systemami ich zabezpieczania, jak i realizacją zamówienia, chętnie odpowie Paweł Goch, ekspert firmy TRENT w tej dziedzinie. Skontaktuj się z nim już teraz!

Tel.: +48 691 743 030
e-mail: pg@trent.com.pl

Strona producenta:

www.germanlashing.de