Tłokowe sprężarki powietrza (Compressors)

Sperre Industri AS

Urządzenia produkowane przez norweską firmę Sperre Industri AS można spotkać na statkach pływających po morzach i oceanach na całym świecie. Wśród wielu rodzajów oferowanych przez tą spółkę urządzeń, szczególne miejsce zajmują sprężarki powietrza i stosowane wraz z nimi zbiorniki ciśnieniowe.

Firma TRENT, jako przedstawiciel norweskiego potentata w Polsce, oferuje Ci dostęp do rozwiązań technologicznych stosowanych na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne sprężarki powietrza, a także te z najnowszej serii oznaczonej jako X-range.

Te ostatnie można śmiało nazwać prawdziwym dziełem sztuki wśród tej klasy produktów. Ich unikalny design przysporzył firmie wielu nagród przyznawanych przez projektantów, ale to właściwości techniczne zadecydowały ostatecznie o sukcesie tej serii:

  • dwukrotnie większa wydajność modeli chłodzonych powietrzem (320 m3/h),
  • zwiększona wydajność modeli chłodzonych wodą (540 m3/h),
  • czas instalacji zmniejszony o połowę,
  • 25% mniej części przy jednoczesnym 50% wzroście niezawodności
  • dużo niższy poziom hałasu dzięki tłumiącej odgłosy obudowie.

Sprężarki powietrza Sperre cechują się wysoką kulturą pracy i odpornością na uszkodzenia, ale nawet one wymagają utrzymywania ich w nienagannym stanie technicznym. Będąc tego świadomym, firma TRENT proponuje Ci nie tylko zakup tych urządzeń po konkurencyjnych cenach, ale również obsługę posprzedażową obejmującą serwis i części zamienne.

Sprężarki powietrza firmy Sperre Industri AS znajdują zastosowanie w przemyśle okrętowym i konstrukcji morskich (offshore).

Na wszelkie pytania związane ze specyfikacją techniczną, wyborem właściwej sprężarki powietrza dla danej działalności, jak i realizacją zamówienia, chętnie odpowie Paweł Goch, ekspert firmy TRENT w tej dziedzinie. Skontaktuj się z nim już teraz!

Tel.: +48 691 743 030
e-mail: pg@trent.com.pl

Strona producenta:

www.sperre.com

Lista produktów:

Tradycyjne sprężarki powietrza (modele: HV1, HV2, LL2, HLF2, HLH, HL2)

seria X-range (modele: XA, XW)